  • VDRH07K060TME
VDRH07K060TME
advertisement
Manufacturer No:
VDRH07K060TME
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VDRH07K060TME
Package:
Datasheet:
VDRH07K060TME
Description:
Var MOV 60VAC/85VDC 1750A 100V Radial T/R