  • VDRH14V460TLE
VDRH14V460TLE
advertisement
Manufacturer No:
VDRH14V460TLE
HK JDW NO:
866-VDRH14V460TLE
Package:
Datasheet:
VDRH14V460TLE
Description:
Var MOV 460VAC/615VDC 6000A 750V Radial T/R