  • VDRH14V510ASE
VDRH14V510ASE
advertisement
Manufacturer No:
VDRH14V510ASE
HK JDW NO:
866-VDRH14V510ASE
Package:
Datasheet:
VDRH14V510ASE
Description:
Var MOV 510VAC/670VDC 6000A 820V Radial Ammo