  • VDRH20X510BKE
VDRH20X510BKE
advertisement
Manufacturer No:
VDRH20X510BKE
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VDRH20X510BKE
Package:
Datasheet:
VDRH20X510BKE
Description:
Var MOV 510VAC/670VDC 10000A 820V Radial Bulk