  • WVL9FJ123K
WVL9FJ123K
advertisement
Manufacturer No:
WVL9FJ123K
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-WVL9FJ123K
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
WVL9FJ123K
Description:
INDUCTORS, VARIABLE, SUBMINIATURE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WVL9FJ123K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial, Vertical Cylinder
  • Series
    WVL
  • Size / Dimension
    0.300Dia 7.62mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    12mH
  • Height
    0.430 10.92mm