  • WVL9FJ3R3K
WVL9FJ3R3K
advertisement
Manufacturer No:
WVL9FJ3R3K
HK JDW NO:
873-WVL9FJ3R3K
Datasheet:
WVL9FJ3R3K
Description:
Ind Variable Shielded 3.3uH 10% 7.9MHz 77Q-Factor 696mA RDL Bulk
Step5Bar-code shipping tag
WVL9FJ3R3K
  • Size / Dimension
    0.300Dia 7.62mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Inductance
    3.3μH
  • Q @ Freq
    77 @ 7.9MHz
  • Height
    0.430 10.92mm