  • WVL9FJ1R0K
WVL9FJ1R0K
advertisement
Manufacturer No:
WVL9FJ1R0K
HK JDW NO:
873-WVL9FJ1R0K
Datasheet:
WVL9FJ1R0K
Description:
Ind Variable Shielded 1uH 10% 25MHz 68Q-Factor 986mA RDL Bulk
Step5Bar-code shipping tag
WVL9FJ1R0K
  • Size / Dimension
    0.300Dia 7.62mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Inductance
    1μH
  • Q @ Freq
    68 @ 25MHz
  • Height
    0.430 10.92mm