  • WVL9FJ471K
WVL9FJ471K
advertisement
Manufacturer No:
WVL9FJ471K
HK JDW NO:
873-WVL9FJ471K
Datasheet:
WVL9FJ471K
Description:
Ind Variable Shielded 470uH 10% 790KHz 80Q-Factor 201mA RDL Bulk
Step5Bar-code shipping tag
WVL9FJ471K
  • Size / Dimension
    0.300Dia 7.62mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Inductance
    470μH
  • Q @ Freq
    80 @ 790kHz
  • Height
    0.430 10.92mm