  • X307K200L001
X307K200L001
advertisement
Manufacturer No:
X307K200L001
Manufacturer:
AEL Crystals
HK JDW NO:
2951-X307K200L001
Package:
Datasheet:
Description:
X307K200L001 datasheet pdf and Crystals product details from AEL Crystals stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X307K200L001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    2
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    307.2kHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Load Capacitance
    30pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Accuracy
    0.005 %