  • XDL20-3-050S
XDL20-3-050S
advertisement
Manufacturer No:
XDL20-3-050S
Manufacturer:
Anaren
HK JDW NO:
70-XDL20-3-050S
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
XDL20-3-050S
Description:
DELAY LINE 4.8NS 850-2000MHZ SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XDL20-3-050S
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard, 2 Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • Series
    Xinger®
  • Tolerance
    ±0.16nS
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    5A991.G
  • HTS Code
  • Terminal Position
    QUAD
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • JESD-30 Code
    S-XQMA-N2
  • Impedance
    50Ohm
  • Current
    100mA
  • Family
    20
  • Delay Time
    3.975ns
  • Programmable Delay Line
    NO
  • Height Seated (Max)
    1.33mm
  • Length
    25.4mm
  • Width
    25.4mm