  • XDL20-6-100S
XDL20-6-100S
advertisement
Manufacturer No:
XDL20-6-100S
Manufacturer:
Anaren
HK JDW NO:
70-XDL20-6-100S
Package:
Nonstandard, 3 Lead
Datasheet:
Description:
INDUCTOR DELAY LINE 7.775NS SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XDL20-6-100S
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard, 3 Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2003
  • Series
    Xinger®
  • Tolerance
    ±0.31nS
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Depth
    25.4mm
  • Impedance
    50Ohm
  • Current
    100mA
  • Delay Time
    7.775ns
  • Length
    25.4mm