  • 2512066007Y0A4
2512066007Y0A4
advertisement
Manufacturer No:
2512066007Y0A4
Manufacturer:
Fair-Rite Products Corp.
HK JDW NO:
267-2512066007Y0A4
Package:
1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads MULTILAYER CHIP BEAD Z=60 OHM@100MHz 25%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2512066007Y0A4
    Select All
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Number of Elements
    8
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    60Ohm
  • Max DC Current
    200mA
  • Filter Type
    FERRITE CHIP
  • Rated Current
    200A
  • Number of Lines
    4
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    250mOhm
  • Height
    1.1mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    25%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    60Ohm