  • 28L0138-70R-10
28L0138-70R-10
advertisement
Manufacturer No:
28L0138-70R-10
HK JDW NO:
449-28L0138-70R-10
Datasheet:
28L0138-70R-10
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM AXIAL 1LN
Step5Bar-code shipping tag
28L0138-70R-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Weight
    666.780784mg
  • Core Material
    Ferrite
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.550L 3.51mmx13.97mm
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    5A
  • Frequency
    100MHz
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    220Ohm
  • Max DC Current
    5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Impedance @ Frequency
    220Ohm @ 100MHz
  • Diameter
    3.76mm