  • 44A0131-22-9/93/96CS2275
44A0131-22-9/93/96CS2275
advertisement
Manufacturer No:
44A0131-22-9/93/96CS2275
HK JDW NO:
790-44A0131-22-9/93/96CS2275
Step5Bar-code shipping tag
44A0131-22-9/93/96CS2275
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
  • Mount
    Cable
  • Conductor Material
    Copper, Tin
  • Published
    2015
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    302°C
  • Min Operating Temperature
    -85°C
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Length
    304.8mm