  • CDR31BX822AKSR
CDR31BX822AKSR
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX822AKSR
Manufacturer:
Korea Electric Terminal
HK JDW NO:
9727-CDR31BX822AKSR
Purchasing and Inquiry
CDR31BX822AKSR Overview
Electrical part rated at DC 50V voltage.
CDR31BX822AKSR Features
CDR31BX822AKSR Applications
There are a lot of Korea Electric Terminal CDR31BX822AKSR applications of capacitor networks.
  • High density consumer electronics
  • Professional electronics
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX822AKSR
    Select All
  • Dielectric Material
    Ceramic
  • Capacitance
    8.2nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm
  • Thickness
    1.3mm