  • CDRH12D58/ANP-100MC
CDRH12D58/ANP-100MC
advertisement
Manufacturer No:
CDRH12D58/ANP-100MC
HK JDW NO:
738-CDRH12D58/ANP-100MC
Package:
Nonstandard, 4 Lead
Step5Bar-code shipping tag
CDRH12D58/ANP-100MC
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard, 4 Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    CDRH12D58/A
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    3.8A
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    12.5mm
  • Current Rating
    3.8A
  • Inductance
    10μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    22mOhm Max
  • Max DC Current
    3.8A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height
    6mm
  • Height Seated (Max)
    0.236 6.00mm
  • Length
    11.9888mm
  • Width
    11.9888mm