  • CMC4532S-121-2P-T
CMC4532S-121-2P-T
advertisement
Manufacturer No:
CMC4532S-121-2P-T
Manufacturer:
CENKER
HK JDW NO:
16259-CMC4532S-121-2P-T
Package:
Datasheet:
Description:
120Ω@100MHz -40℃~+105℃ 0.07Ω 50V 3A SMD Common Mode Filters ROHS