  • CVCO33BE-2400-2500
CVCO33BE-2400-2500
advertisement
Manufacturer No:
CVCO33BE-2400-2500
Manufacturer:
Crystek Corporation
HK JDW NO:
198-CVCO33BE-2400-2500
Package:
12-QFN, Variant
Description:
Quantity:
In Stock : 8
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CVCO33BE-2400-2500
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    12-QFN, Variant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Published
    2012
  • Series
    CVCO33
  • Size / Dimension
    0.300Lx0.300W 7.62mmx7.62mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3V
  • Frequency Range
    2400MHz~2500MHz
  • Frequency - Cutoff or Center
    2450MHz
  • Icc Max
    19mA (Typ)
  • Phase Noise Typ (dBc/Hz)
    -96
  • 2nd Harmonic, Typ (dBc)
    -20
  • Tuning Voltage (VDC)
    0V~3V
  • Power (dBm)
    3 ±2
  • Pushing (MHz/V)
    5
  • Height
    0.079 2.00mm