  • CXA-0093-18-3/6/9CS2973
CXA-0093-18-3/6/9CS2973
advertisement
Manufacturer No:
CXA-0093-18-3/6/9CS2973
HK JDW NO:
790-CXA-0093-18-3/6/9CS2973
Step5Bar-code shipping tag
CXA-0093-18-3/6/9CS2973
    14 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Tinned
  • Operating Temperature
    150°C
  • Number of Conductors
    3 (1 Triad Twisted)
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Multi-Conductor
  • Jacket Color
    Blue, Orange, White
  • Conductor Strand
    19/30
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.153 (3.89mm)