  • CY2472MD1IEF48F2A9
CY2472MD1IEF48F2A9
advertisement
Manufacturer No:
CY2472MD1IEF48F2A9
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY2472MD1IEF48F2A9
Description:
4.7nF ±20% -40℃~+125℃ Y2 300VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS