  • DPX105850DT-6019A1
DPX105850DT-6019A1
advertisement
Manufacturer No:
DPX105850DT-6019A1
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-DPX105850DT-6019A1
Package:
0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Description:
DIPLEXER 2.4GHZ/5GHZ WLAN 1005
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DPX105850DT-6019A1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2004
  • Series
    DPX
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Diplexer
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
  • Frequency Bands (Low / High)
    2.4GHz~2.5GHz / 5.15GHz~5.85GHz