  • DPX165850DT-8086A1
DPX165850DT-8086A1
advertisement
Manufacturer No:
DPX165850DT-8086A1
HK JDW NO:
769-DPX165850DT-8086A1
Description:
MULTILAYER DIPLEXER FOR 698 - 26
Step5Bar-code shipping tag
DPX165850DT-8086A1
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Frequency Bands (Low / High)
    698MHz~2.69GHz / 3.4GHz~5.85GHz