  • DPX165950DT-8030D1
DPX165950DT-8030D1
advertisement
Manufacturer No:
DPX165950DT-8030D1
HK JDW NO:
769-DPX165950DT-8030D1
Description:
RF DIPLEX 1740.5MZ/5.425GHZ 0603
Step5Bar-code shipping tag
DPX165950DT-8030D1
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    EOL ANNOUNCED (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Part Status
    Last Time Buy
    Diplexer
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Case Code (Imperial)
  • Frequency Bands (Low / High)
    791MHz~2.69GHz / 4.9GHz~5.95GHz