  • DPX165950DT-8145A1
DPX165950DT-8145A1
advertisement
Manufacturer No:
DPX165950DT-8145A1
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-DPX165950DT-8145A1
Package:
0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Description:
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DPX165950DT-8145A1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DPX
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Diplexer
  • Frequency Bands (Low / High)
    2.4GHz~2.5GHz / 4.9GHz~5.95GHz