  • DPX165950DT-8148A1
DPX165950DT-8148A1
advertisement
Manufacturer No:
DPX165950DT-8148A1
HK JDW NO:
769-DPX165950DT-8148A1
Description:
RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603
Step5Bar-code shipping tag
DPX165950DT-8148A1
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Series
    DPX
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
    Diplexer
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency Bands (Low / High)
    2.4GHz~2.5GHz / 4.9GHz~5.95GHz