  • DPX202170DT-4049A1
DPX202170DT-4049A1
advertisement
Manufacturer No:
DPX202170DT-4049A1
HK JDW NO:
769-DPX202170DT-4049A1
Package:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Description:
Signal Conditioning .824/1.71GHz IL 0.24dB typ
Step5Bar-code shipping tag
DPX202170DT-4049A1
  • Factory Lead Time
    56 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2001
  • Series
    DPX
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Diplexer
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
  • Insertion Loss (dB)
    0.38 dB
  • Frequency Bands (Low / High)
    824MHz~960MHz / 1.71GHz~2.17GHz