  • IMC1210100K
IMC1210100K
advertisement
Manufacturer No:
IMC1210100K
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-IMC1210100K
Package:
Datasheet:
IMC1210100K
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IMC1210100K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current Rating
    189mA
  • Frequency
    2.52MHz
  • Inductance
    10 μH