  • KHC101E225M43N0T00
KHC101E225M43N0T00
advertisement
Manufacturer No:
KHC101E225M43N0T00
HK JDW NO:
856-KHC101E225M43N0T00
Package:
1812 (4532 Metric)
Description:
THC 2.2μF Ceramic Capacitor ±20% Y5U E 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
KHC101E225M43N0T00
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
    Y5U E
  • Composition
    Ceramic
  • Capacitance
    2.2μF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    Y5U
  • Thickness (Max)
    0.118 3.00mm
  • Thickness
    2.9972mm