  • LED50WPR2T5-050-C1400-D
LED50WPR2T5-050-C1400-D
advertisement
Manufacturer No:
LED50WPR2T5-050-C1400-D
HK JDW NO:
824-LED50WPR2T5-050-C1400-D
Step5Bar-code shipping tag
LED50WPR2T5-050-C1400-D
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Series
    LED-50W
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    11.81Lx1.18W x 0.83 H 300.0mmx30.0mmx21.0mm
  • Feature
    OCP, SCP
  • Part Status
    Obsolete
  • Power (Watts)
    50W
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    108VAC
  • Current - Output (Max)
    1.4A
  • Voltage - Output
    20V~50V