  • LED60W-043-C1400-PD
LED60W-043-C1400-PD
advertisement
Manufacturer No:
LED60W-043-C1400-PD
HK JDW NO:
824-LED60W-043-C1400-PD
Step5Bar-code shipping tag
LED60W-043-C1400-PD
  • Size / Dimension
    6.42Lx2.81W x 1.83 H 163.1mmx71.4mmx46.5mm
  • Power (Watts)
    60W
  • Efficiency
    91%
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    1.4A
  • Voltage - Output
    14V~43V