  • MI0805K260R-00
MI0805K260R-00
advertisement
Manufacturer No:
MI0805K260R-00
HK JDW NO:
449-MI0805K260R-00
Datasheet:
MI0805K260R-00
Description:
FERRITE BEAD 26 OHM 0805 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MI0805K260R-00
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Part Status
    Obsolete
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Filter Type
    FERRITE CHIP
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    60mOhm
  • Current Rating (Max)
    1.5A
  • Impedance @ Frequency
    26Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Output Impedance
    26Ohm Ω
  • Height
    889μm
  • Length
    2mm