  • MMZ1005Y800BT000
MMZ1005Y800BT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005Y800BT000
HK JDW NO:
769-MMZ1005Y800BT000
Datasheet:
MMZ1005Y800BT000
Description:
Ferrite Beads 0402 80ohms 250mA HiSpd Signal Line
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005Y800BT000
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago)
    0402 (1005 Metric)
  • Weight
    652.039032μg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    25%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    80mOhm
  • Max DC Current
    450mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    170mOhm
  • Impedance @ Frequency
    80Ohm @ 100MHz