  • MMZ2012R600ATD25
MMZ2012R600ATD25
advertisement
Manufacturer No:
MMZ2012R600ATD25
HK JDW NO:
769-MMZ2012R600ATD25
Datasheet:
MMZ2012R600ATD25
Description:
Ferrite Beads 0805 60ohms 500mA Signal Line AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
MMZ2012R600ATD25
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    60Ohm
  • Max DC Current
    1A
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    1A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    100mOhm
  • Impedance @ Frequency
    60Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.0414mm
  • Length
    2mm