  • MMZ2012Y102BTD25
MMZ2012Y102BTD25
advertisement
Manufacturer No:
MMZ2012Y102BTD25
HK JDW NO:
769-MMZ2012Y102BTD25
Datasheet:
MMZ2012Y102BTD25
Description:
Ferrite Beads 0805 1000ohms 500mA Signal Line AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
MMZ2012Y102BTD25
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Weight
    5.499807mg
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    1kOhm
  • Max DC Current
    500mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    0.5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    300mOhm
  • Impedance @ Frequency
    1kOhm @ 100MHz
  • Height
    1.0414mm
  • Length
    2mm