  • NAP-30-331-DXE
NAP-30-331-DXE
advertisement
Manufacturer No:
NAP-30-331-DXE
HK JDW NO:
165-NAP-30-331-DXE
Package:
Datasheet:
NAP-30-331-DXE
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 30A 37.5 uA/ 75 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAP-30-331-DXE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    30A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    37.5μA
  • Current
    30A
    250V