  • NS005R2000FS73
NS005R2000FS73
advertisement
Manufacturer No:
NS005R2000FS73
HK JDW NO:
866-NS005R2000FS73
Step5Bar-code shipping tag
NS005R2000FS73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    200mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm