  • PA4334.821NLT
PA4334.821NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4334.821NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Power
HK JDW NO:
664-PA4334.821NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 13990
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PA4334.821NLT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Iron
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PA4334.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.126W 3.20mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    2.47A
  • Inductance
    820nH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    39mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    107MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    2.05A
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm