  • PDMFAT22148D-103MLB-8P
PDMFAT22148D-103MLB-8P
advertisement
Manufacturer No:
PDMFAT22148D-103MLB-8P
HK JDW NO:
16205-PDMFAT22148D-103MLB-8P
Description:
10mH@1kHz -25℃~+105℃ 1.5kVAC 130mΩ 1.5kV 4 4A 1.5kV@AC,3secs Plugin Common Mode Filters ROHS