  • PLED120W-086-C1400-D
PLED120W-086-C1400-D
advertisement
Manufacturer No:
PLED120W-086-C1400-D
HK JDW NO:
824-PLED120W-086-C1400-D
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 8102
Step5Bar-code shipping tag
PLED120W-086-C1400-D
    1.6lbs 725.7g
  • Published
    2016
  • Series
    PLED120W
  • Size / Dimension
    7.60Lx2.33W x 1.47 H 193.0mmx59.2mmx37.3mm
  • Part Status
    Active
  • Power (Watts)
    120W
  • Max Power Dissipation
    120W
  • Efficiency
    91%
  • Voltage - Input (Max)
    277VAC
  • Max Output Current
    1.4A
  • Voltage - Input (Min)
    100VAC
  • Voltage - Output
    29V~86V
  • Topology
    AC DC Converter
  • Dimming
    Analog
  • Height
    37.338mm