  • PLED150W-035-C4200
PLED150W-035-C4200
advertisement
Manufacturer No:
PLED150W-035-C4200
HK JDW NO:
824-PLED150W-035-C4200
Step5Bar-code shipping tag
PLED150W-035-C4200
  • Series
    PLED150W
  • Size / Dimension
    7.60Lx2.33W x 1.47 H 193.0mmx59.2mmx37.3mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Power (Watts)
    150W
  • Max Power Dissipation
    150W
  • Efficiency
    89%
  • Voltage - Input (Max)
    277VAC
  • Max Output Current
    4.2A
  • Voltage - Input (Min)
    100VAC
  • Voltage - Output
    12V~35V
  • Height
    37.338mm