  • RCMM021500JKA22
RCMM021500JKA22
advertisement
Manufacturer No:
RCMM021500JKA22
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMM021500JKA22
Package:
Molded
Datasheet:
RCMM021500JKA22
Description:
Through Hole 150Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMM021500JKA22
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm