  • RNR60E3651FRRSL1
RNR60E3651FRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E3651FRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E3651FRRSL1
Package:
Datasheet:
RNR60E3651FRRSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E3651FRRSL1
    Select All
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Resistance
    3.65kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm