  • RNR60E8663DSRSL
RNR60E8663DSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E8663DSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR60E8663DSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
8.66kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E8663DSRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    8.66kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm