  • ROV10-431K
ROV10-431K
advertisement
Manufacturer No:
ROV10-431K
HK JDW NO:
461-ROV10-431K
Package:
Disc 10mm
Datasheet:
ROV10-431K
Step5Bar-code shipping tag
ROV10-431K
  • Package / Case
    Disc 10mm
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Bag
  • Capacitance @ Frequency
    216pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    473V
  • Energy
    66J
  • Varistor Voltage (Min)
    387V
  • Varistor Voltage (Typ)
    430V
  • Maximum AC Volts
    275V
  • Maximum DC Volts
    350V