  • SLPP14-410P88
SLPP14-410P88
advertisement
Manufacturer No:
SLPP14-410P88
HK JDW NO:
124-SLPP14-410P88
Package:
Datasheet:
Description:
Light Curtain;Ez-Screen;7M Range;14mm Resolution;41 Beams;Lp;M12;83725
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SLPP14-410P88
  • Operating Temperature
    0°C~55°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SLPP
  • Feature
    Blanking
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    24VDC
  • Ingress Protection
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.1m ~ 7.0m
  • Protective Height
    410mm