  • TBL008V-1000-09BE
TBL008V-1000-09BE
advertisement
Manufacturer No:
TBL008V-1000-09BE
HK JDW NO:
207-TBL008V-1000-09BE
Package:
Datasheet:
TBL008V-1000-09BE
Purchasing and Inquiry
TBL008V-1000-09BE Overview
TBL008V-1000-09BE Features
TBL008V-1000 series
TBL008V-1000-09BE Applications
There are a lot of CUI Devices TBL008V-1000-09BE Terminal Blocks applications.
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Electrical substations
  • LED municipal outdoor and street lighting
  • Energy efficient lighting (LED)
  • Instrumentation
  • Measuring & Control Technology
  • Data Technology
  • Datacom
  • Transportation
Step5Bar-code shipping tag
TBL008V-1000-09BE
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    TBL008V-1000
  • Color
    Blue
  • Pitch
    0.394 10.00mm
  • Wire Gauge
    4-18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Current
    66A