  • TPX322690MT-7017C1
TPX322690MT-7017C1
advertisement
Manufacturer No:
TPX322690MT-7017C1
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-TPX322690MT-7017C1
Package:
1210 (3225 Metric), 13 PC Pad
Datasheet:
Description:
MULTILAYER TPX FOR UMTS/LTE/5G
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TPX322690MT-7017C1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric), 13 PC Pad
  • Mfr
    TDK Corporation
  • Series
    TPX
  • Type
    Triplexer
  • Frequency Bands (Low / High)
    698MHz ~ 960MHz / 2.3GHz ~ 2.69GHz