  • UPS-PL24-18-120
UPS-PL24-18-120
advertisement
Manufacturer No:
UPS-PL24-18-120
HK JDW NO:
857-UPS-PL24-18-120
Description:
UPS PRO, 100W 430VA 24VDC 20A UN
Step5Bar-code shipping tag
UPS-PL24-18-120
  • Series
    UPSPro®
  • Size / Dimension
    17.520Lx12.520W 445.00mmx318.00mm
  • Voltage - Input
    120VAC 240VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Chassis Mount
  • Power - Rated
    120W
  • Height
    5.984 152.00mm