  • UPS-ST24-50-120
UPS-ST24-50-120
advertisement
Manufacturer No:
UPS-ST24-50-120
HK JDW NO:
857-UPS-ST24-50-120
Description:
UPSPRO 100W 1200VA, 24VDC 20A UN
Step5Bar-code shipping tag
UPS-ST24-50-120
  • Series
    UPSPro®
  • Size / Dimension
    24.016Lx15.000W 610.00mmx381.00mm
  • Voltage - Input
    120VAC 240VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Chassis Mount
  • Power - Rated
    120W
  • Height
    14.016 356.00mm