  • UPST12/24-100-600
UPST12/24-100-600
advertisement
Manufacturer No:
UPST12/24-100-600
HK JDW NO:
857-UPST12/24-100-600
Description:
UPSPRO 600W 1200VA, 12/24VDC 20A
Step5Bar-code shipping tag
UPST12/24-100-600
  • Series
    UPSPro® ST
  • Size / Dimension
    24.016Lx15.000W 610.00mmx381.00mm
  • Voltage - Input
    120VAC 240VAC
  • Voltage - Output
    12V 24V
  • Form
    Chassis Mount
  • Power - Rated
    600W
  • Height
    14.016 356.00mm